10% הנחה למזמינים באתר


חבילות שי 

אילו חבילות שי כדאי לתת כמתנה? האם יש חבילת שי שמתאימה ללקוחות העסק? איך בוחרים חבילת שי ומה כדאי לשים בה? 

חבילות שי מתוקות הן אולי המתנה המושלמת כדי לומר למישהו שאוהבים אותו. כמעט כולם אוהבים מתוק וכמעט כולם יודעים להעריך שוקולד איכותי וטוב כשהם נתקלים בו. מארז מתוק ובו שוקולדים איכותיים, קצת יין טוב וברכה יפה הם כל מה שאדם צריך כדי שלבו יתחמם. 


מתי נותנים חבילות שי מתנה? 

חבילות השי הן מתנות שתמיד היה נהוג לתת והשוני היחיד הוא שכיום ניתן לרכוש חבילות סופר איכותיות. את החבילות נותנים בכל אירוע שמצדיק זאת –

זאת יכולה להיות מתנה ליום הולדת למישהו שאוהבים וזו יכולה להיות הפתעה ליום הנישואין. אפשר לתת חבילת שי ליולדת הטרייה, לחברה טובה שמציינת אירוע חשוב כמו יום נישואין, קידום בעבודה או שינוי מהותי בחייה. את חבילות השי גם נהוג כיום לתת כמתנות הערכה ללקוחות עסקים וזאת כדי להראות להם שמישהו חושב עליהם.

את המתנות ללקוחות ניתן לתת בציון אירועים חשובים, או לפני חגים. 


חבילות שי לחג

כאשר רוצים להראות למישהו שחושבים עליו, שהוא מוערך ואהוב ושרוצים לחמם את ליבו – חבילת שי מלאה בכל טוב היא דרך נהדרת. כאשר החגים מתקרבים ישנה תחושה אחרת באוויר, אנשים רוצים לשמח אחרים, הם רוצים לארח ולהתארח ובעיקר – לאכול דברים טעימים. אריזות השי הן תמיד מתנה שכולם שמחים לקבל ובתוספת כמה מילים חמות ואוהבות היא בהחלט עושה את העבודה. 


כאשר מדובר ביולדת מומלץ מאוד להוסיף לחבילת השי איזו שהיא מתנה קטנה שתהיה מתאימה למאורע. אלה יכולות להיות גרביים חמודות, כובע לתינוק, חיתולים ובקבוקים, כל זאת לצד הממתקים הטעימים ליולדת. 


ממתיקים לך את המתנות 

רומיאו ויוליה מתנות מתוקות הנו עסק לחבילות שי וזרים מתוקים באיכות הטובה ביותר. אצלנו הזרים מעוצבים, החבילות מפנקות והכי חשוב – הכול באיכות מעולה ובהזמנות מהירות של מעכשיו לעכשיו. יש לך צורך במשלוח אריזת שי – אפילו מהיום להיום? בדיוק לשם כך אנחנו פה!


כדאי להיכנס עכשיו לאתר, לראות את המגוון הרחב ופשוט להזמין.

טואול בניית אתרי אינטרנט