10% הנחה למזמינים באתר

10% הנחה למזמינים באתר  סלסלות שי                                   חבילות שי בד`ץ                             מתנה ליולדת                                 זר מתוק                                     מארזי שי בסיטונאות                                      זר שוקולד


להזמין זר מתוק למי שאוהבים 

מהו זר מתוק? באילו סוגי אירועים מתאים הזר המתוק כמתנה? מה כדאי לדעת לפני שקונים זר מתוק? 


אנשים אוהבים שחושבים עליהם ועוד יותר הם אוהבים שמראים להם את זה. אחת הדרכים להראות לאנשים חיבה היא באמצעות זרי פרחים ועוד יותר, באמצעות זרים מתוקים עשוי משוקולד. הטרנד של הזר המתוק הפך בשנים האחרונות לנפוץ מאוד והוא מתאים לאירועים רבים. 


מהו זר מתוק

הזר המתוק הוא למעשה זר שוקולד איכותי מסוגים שונים, כאשר לרוב מדובר על פרלינים איכותיים המחוברים יחדיו. העיצובים יכולים להיות בשלל צורות וגדלים, ממש כיד הדמיון והתקציב. הזרים מעוצבים כמו זרי פרחים ולכן הם נקראים כך והם תמיד משאירים רושם רב על המקבלים אותם. 


יתרונות זר מתוק משוקולד

כשאדם מקבל זר איכותי משוקולד הוא מקבל מתנה מושקעת במיוחד בנראות שלה. מדובר על זר מעוצב בטוב טעם אך אחד הדברים הנהדרים בו הוא הניחוח שהוא מפיץ – ניתוח שוקולד איכותי. מי שמקבל את הזר יודע שחשבו עליו לעומק ובמיוחד אם מדובר על חובבי שוקולד. 


לאילו אירועים הזר המתוק מתאים? 

הזר המתוק מתאים לכל אירוע שבו רוצים לרגש מישהו ולגרום לו להבין שחושבים עליו. זה יכול להיות זר לכבוד יום הנישואין של ההורים, לכבוד ערב חג כשמתארחים אצל מישהו שאוהבים או לכבוד בן או בת זוג ליום הולדת. הזר מתאים כמתנה ליולדת, כמתנת יום הולדת לבני נוער וילדים שמאוד אוהבים שוקולד, ללקוחות שמעריכים בעסק, לחמות שחוגגת יום הולדת, או לחברים טובים שמציינים מאורע. כמובן שהזר המתוק מתאים גם לאירועים של קידום בעבודה, כפינוק לעובדים ועוד. בתקופת הקורונה הזר המתוק יכול להישלח כמתנה של מחשבה למישהו שאוהבים, כמו למשל אנשים ששוהים בבידוד, או מישהו מבוגר שאי אפשר לבקר מכל סיבה שהיא. 


הופכים את החיים למתוקים יותר 

רומיאו ויוליה מתנות מתוקות הנו עסק מתוק במיוחד בו ניתן לרכוש זרים מתוקים איכותיים במיוחד. אנו מכינים זרי שוקולד מעוצבים במשלוח לכל אירוע ובכל סדר גודל, תוך הקפדה על איכות, שירות מעולה ועמידה בלוח הזמנים, גם כאשר מדובר על משלוח מהיום להיום.


רוצה לקנות זר מתוק? כדאי להיכנס כבר עכשיו ולראות אילו זרים אנו מכינים, לבצע הזמנה והזר יהיה בדרך ליעדו.

טואול בניית אתרי אינטרנט